o nás

Sme fullservisová reklamná agentúra. 

Vznikli sme v roku 2017 spojením dvoch fungujúcich reklamných agentúr. Spolu úspešne pracujeme už tretí rok a prinášame našim klientom komplexné reklamné a marketingové služby v offline aj online svete. Využitím našich služieb budete pre vašich zákazníkov neprehliadnuteľní a zapamätateľní. Dlhoročné skúsenosti, proklientský prístup a bohatá ponuka tovarov a služieb spolu so spokojnými zákazníkmi sú naša najlepšia referencia.

Tešíme sa na spoluprácu!

Zoznámte sa s nami

Juraj

Marketing director

Je spoluzakladateľom agentúry. Marketingu a reklame sa venuje už viac ako 15 rokov. Nastavuje riešenia projektu pre klienta, pripravuje cenové ponuky, volí správne postupy montáží a materiálov. Jeho proklientský prístup prispieva k A-Z riešeniu projektu.

juraj f02

Martin

Creative director

Je spoluzakladateľom agentúry a riadi kreatívne procesy vo firme, ma na starosti aj DTP. Špecializuje sa na programy Adobe v ktorých ma bohaté 17 ročné skúsenosti.

mato1 f01

Martin

Managment consultant

Zameriava sa hlavne na digitálny marketing kde vytvára a zavádza marketingové stratégie a kampane, PPC reklamu, sociálne média, analýzu a reporting, obsahovú stratégiu (content strategy) a email marketing.

martin2 f01

Katarína

Marketing consultant

Venuje sa marketingovému smerovaniu firmy a starostlivosti o klientov, dbá na vhodný image firmy a konzultuje najnovšie trendy.

katka f02

Ivana

Online marketing specialist

Spravuje online marketingové kampane klientov, efektívna reklama, online média a využívanie marketingových nástrojov sú centrom jej záujmu.

ivka f02

Peter

Project consultant

Zabezpečuje prípravu zložitých montáží, je odborníkom na kotviacu techniku a úchytový materiál, materiály z oblasti reklamy a architektúry.

peter f01

Miroslav

Sign maker

Ako výrobný špecialista je zodpovedný za všetky aspekty fyzickej výroby reklamy, ktoré zahŕňajú prípravu materiálov, ich výrobu podľa overených výrobných postupov, kompletizáciu produktov až po inštaláciu.

miro f01

Hľadáš prácu?

Ak si myslíš, že máš na to a chceš byť v našom tíme, napíš nám, v prípade záujmu sa s tebou radi stretneme.

hladame-ta-01

Ako takmer každá firma aj my sme začínali “na kolene”. Postupom času sme zistili čo potrebujeme na jednotlivé služby z hľadiska priestorovej dispozície.

Dnes vás privítame v príjemnej slnečnej kancelárii, kde sa stretáva grafika, ceny a stretnutia na dennom poriadku.
Výstup z tohto mixu pokračuje plánovite do samostatných výrobných priestorov. Naše tlačiarne, laser, plotre, laminátory, výrobné stoly, rezačky a ďalšie prostriedky na výrobu reklamy majú každý buď svoju vlastnú miestnosť, alebo presne vyhradené miesto a dôkladne dispozičné vytvorené prostredie, v ktorom ide práca od ruky.

Disponujeme veľkokapacitnou vyhrievanou garážou so samostatným vstupom, ktorá je v srdci našej firmy. Tu polepujeme vozidlá a motocykle za každého počasia.

V našom areáli sa dá vždy dobre zaparkovať a dokonca aj vynikajúco najesť v miestnej reštaurácii.